Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pawłowo Żońskie - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Grylewo

Grylewo(Pawłowo Żońskie + 5 km)

75 000 zł1 249 m² 60,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 4 działki budowlane w Grylewie, gm. Wągrowiec Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane , położone w miejscowości Grylewo, gm. Wągrowiec, pow. wągrowiecki. Każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipiny

Lipiny(Pawłowo Żońskie + 7 km)

249 000 zł7 014 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka W lipinach (gmina margonin) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 7014 m 2 w położona w Lipinach (gmina Margonin, powiat chodzieski).

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Tarnowo

Tarnowo(Pawłowo Żońskie + 17 km)

2 605 960 zł62 703 m² 41,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren pod działalność produkcyjną przy drodze krajowej nr 11 w miejscowości Tarnowo, gmina Rogoźno. Atuty: 1. Położenie przy ruchliwej drodze krajowej kierunek Piła-Oborniki. 2. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Brzeźno Stare

Brzeźno Stare(Pawłowo Żońskie + 8 km)

88 920 zł988 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładne działki położone w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Kamienica(Pawłowo Żońskie + 6 km)

339 130 zł6 166 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6166 m , położona w miejscowości Kamienica w sercu malowniczej i zielonej gminy Wągrowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lechlin

Lechlin(Pawłowo Żońskie + 23 km)

950 000 zł27 143 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż grunt rolny o pow. 2,7143 hektara w Lechlinie (powiat Wągrowiecki). Media; prąd, woda, gaz i światłowód w drodze przy gruncie, kanalizacja w odległości 150.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Przysieczyn

Przysieczyn(Pawłowo Żońskie + 18 km)

204 270 zł1 238 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż przysieczyn gm. Wągrowiec Przedmiotem oferty są działki budowlanej w miejscowości Przysieczyn (ok. 7 km od Wągrowca, ok. 28 km od Murowanej Gośliny, ok. 50km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łączna

Łekno(Pawłowo Żońskie + 12 km)

95 500 zł756 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku? Spokojna i urokliwa działka w centrum Łekna a na dodatek w niedalekiej odległości Jeziora Łeknieńskiego To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sypniewo

Sypniewo(Pawłowo Żońskie + 8 km)

85 000 zł816 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w przepięknej okolicy leżącej na granicy z Margoninem ( w obrębie lasów i jezior) w którym czynny jest jedyny w Wielkopolsce elektryczny wyciąg do nart.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Pawłowo Żońskie

Pawłowo Żońskie,wielkopolskie

39 000 zł790 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W pawłowie żońskim gm. Wągrowiec działka O pow. 790mkw położona przy drodze numer 190 (prowadząca do Wągrowca) działka niezabudowana, płaska O regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pawłowo Żońskie

Pawłowo Żońskie,wielkopolskie

30 000 zł611 m² 49,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W pawłowie żońskim gm. Wągrowiec działka O pow. 611mkw położona przy drodze numer 190 (prowadząca do Wągrowca) działka niezabudowana, płaska O regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klotyldzin

Klotyldzin(Pawłowo Żońskie + 10 km)

150 000 zł746 m² 201,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z potencjałem? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Potrzebujesz doskonałej lokalizacji blisko jeziora? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij